קָזִינוֹ

אני מבלה הרבה זמן את המשחק במשחקים גבול נמוך על פוקר מלא של נטייה. במשחקים האלה, אני נפגשתי מספר מסוים של שחקנים אשר לא מגיע להבין אחד רולטה משחק מושגי קרן של S. מתחילים אלה מתמקדים רק בכרטיסים שלהם; אל תפסיק לחשוב על הקלפים שהמתנגדים שלהם יוכלו להחזיק מעמד.

לתת דוגמה אופיינית מהאסיר. קריאתם של השחקנים שנראו עם זוגות נמוכים וממוצעים לאחר שיהיה עלייה ומיעלות מחדש. השחקנים האלה הם כל כך קבועים לכרטיסים שלהם אלה לא להפסיק לשאול שהם בטח חושבים על. ובנקודות אלה, ההימור אומר סיפור די מדאיג. אתה יכול לראות איך שחקן יכול לקום עם משהו כמו שלושה קלפים גבוהים, כך צימוד של 5s או 7s יכול להיות הדבר הטוב ביותר. אבל להרים מחדש? זוהי אינדיקציה רצינית התנגדות. בשלב זה, שחקן צריך לבחון את הזוגות שלו ולחשב כי, בכל ההסתברות, הוא על צימוד גבוה יותר, מה שהופך את זוגותיו הקטנים יותר לזיהוי גדול. הקפל הוא הפעולה המתאימה היחידה.

נגן בת זכייה זכה רק מעריך מצב בתחילת היד. זה יהיה בעקביות לחשוף כיצד מידע נוסף להיות זמין. דוגמה נוספת מן האסיר מראה למה אני מתכוון. תגיד לעליות של השחקן בדרך השלישית עם 4D כמו כרטיס שלו ואני קורא עם 9s פיצול ו Extractor לחץ ג ‘ק. אנחנו מנגנים את הראש ואת הדרך הרביעית נותן לי מקום ריק, 5C, בעוד היריב שלי מפריע ל 8D, נותן לו שני קלפים מתאימים. הימור ונמומי. ואז עם חמישית, הוא מפריע עוד כרטיס מתאים, QD ולעשות שני זוגות עם JH. הימר שוב, מייצג את האדמומיות. אתה יכול להפריע להסמיק? זה אפשרי. אבל במקרה זה, כשאני מנסה לקבוע מה יריב שלי יכול להיות, אני צריך לזוז מעבר לכרטיסים כי מ. כיום הוא רואה. אני צריך לשקול את הפעולות במהלך היד שלך.

אני זוכרת שבדרך שלישית, השחקן התרומם עם הדלת של הדלת. בדרך כלל, השחקנים המנסים לצייר אדמומיות ינסו לעלות בזולה בכיוון השלישי; צולע בדרך כלל ואז הם קוראים לעלייה. אז בזמן שזה אפשרי כי שחקן זה מתחיל עם משהו כמו AD-KD-4D, זה הרבה יותר סביר כי הוא התחיל עם משהו כמו צימוד מרכזי או גדול בחור. כאשר כל המידע הזה, אני רואה שלמרות היריב “הקצה המפחיד של S, שני זוגות הוא כנראה קדימה יכול להגיב בהתאם אחד או אחר כי להתקשר ההימורים או גידול.

זה סוג של מחשבה חל על כל משחקי הפוקר. לנוע על הכרטיסים שלך הוא נקודת מפתח לבוא לחשוב כמו Player Player. השחקנים המתמחים ביותר במשחק עדיין חושבים רמה עמוקה יותר – הם רואים לא רק את היריבים שלהם מחזיקים, אבל מה יריביהם חושבים שהם מחזיקים. אבל זה האובייקט עבור טיפ אחר.

Strickland Law Firm

Criminal defense lawyers in Houston come a dime a dozen. So why choose
Strickland Law Firm ?

Our clients hire us as their criminal defense lawyers because we truly care about the outcomes that we’re able to get in court for our clients.

Our clients are facing dire situations and need someone to fight for them. We practice great care when undertaking a case to ensure that each person receives the respect, discretion and vigorous defense they deserve. We know that legal matters don’t impact just the defendant and the defendant’s ability to go to work and get a high-paying job or be considered for dream opportunities, but they also impact the defendant’s family.

When we take on a criminal defense case, we see humans who’ve made mistakes and need a chance to redeem themselves.

When you choose Strickland Law Firm as your criminal defense lawyers, we will work hard to make sure that you are heard not only in the court, but in our office because you will be part of our family.

Years Experience